מאמרים

צילום אירועים וצילומים מסוגים שונים – שירה וייס

אני מצלמת הכל מהבטן. כשאני מצלמת אני מתייחסת לתאורה במקום (ומוסיפה או מחסירה תאורה איפה שצריך), אני בוחרת זויות מעניינות שעובדות עם המסר של התמונה ומשלבת מיני אלמנטיים אומנותיים ואישיים נוספים (אקססוריז).

המטרה שלי בצילום היא להעביר מסר ברור באמצעות התמונה ובעצם לספר איתה את הסיפור שלכם בלי הצורך במילים 'מיותרות'.

אני מצלמת מגוון סוגים של צילומים ומתאימה את עצמי לאירוע, לאנשים ולסיטואציה.

כל צילום הוא גם מזכרת, לא משנה אם צולם במהלך צילומי משפחה, חתונות, ברית או בהקשר עיסקי כמו צילום תדמית וכנסים עיסקיים.

צילום חתונות – צילום כזה כולל את כל אירוע החתונה משלב ההכנות ועד אחרון האורחים. חשוב לי מאוד שהצילום לא יהיה מבויים ושלא אפריע בשום שלב להתנהלות הטקס והאירוע בכלל, אלא שהכל יהיה טבעי לחלוטין ויזרום. במידה ותרצו אדאג עבורכם לחבילת צילום שלמה עם צילום ועריכת וידאו, מגנטים ועוד..

צילום תדמית – צילום תדמית צריך להוציא אתכם ואת המסר שלכם בצורה הטובה והמדוייקת ביותר. הצילום יכול להיות אצלי בסטודיו או במקום אחר שמתאים לכם. כך למשל אמליץ לעורך דין להגיע עם לפחות סט אחד של חולצה לבנה וז'קט שחור כדי שישדר אווירה מכובדת ומקצועית 'שמדברת' את המקצוע שלו, להבדיל ממאמן כושר שעדיף שיעביר מסר ספורטיבי וקליל. בסופו של צילום, סיפורה של כל דמות צריך לעבור בקלות.

צילומי משפחה – בצילומים אלה הדגש הוא לא רק על הצילום אלא על החוויה השלמה למשפחה. כל בני המשפחה יכולים להשתתף (כולל סבא, סבתא והכלב) ואנחנו בוחרים יחד את אתרי הצילום. מזמינה בחום להגיע אלי לקיבוץ נחשולים לסשיין של צילומי סטודיו וצילומי טבע בחוף הים הקסום שלרשותי.

צילום אירועים  –  אחד הדברים הכי מהנים עבורי, הוא צילום אירועים משפחתיים. אני מצלמת את כל סוגי האירועים (בר מצווה \בת מצווה \ ברית \ חתונה \ יום הולדת) ומעניקה למשפחה תיעוד מרגש של האירוע, מתנה לכל החיים.

צילום בת מצווה – כלת הבת מצווה היא מלכה ליום אחד. מלבד צילום הבוק והאירוע חשובה לי החוויה של ה'אני' של כלת בת המצווה. אני מעניקה לה מזכרת בצורת תמונות מרגשות ומדוייקות השזורות באלבום דיגיטלי (בוק) מעוצב.

צילום כנסים – כנס יכול להיות כנס עסקי או כנס פוליטי. בכנס יכולות להיות אמוציות חזקות ואוירה טעונה או שהוא יכול להיות חברי ורגוע. בצילום כנס חשוב להעביר את אווירת הכנס בצורה מדוייקת. לרשותכם האפשרות לפרסם את התמונות באופן מידי ברשתות החברתיות ובעיתונות. כאן אין זמן לתיקונים ושיפוצים והכל נעשה בדיוק ובמהירות.

שירה וייס מצלמת מהבטן