צילום אירועים קטנים – הזדמנות מצוינת לצילום משפחתי מרגש!

צילום אירועים קטנים – הזדמנות מצוינת לצילום משפחתי מרגש!

יש בחיינו לא מעט אירועים גדולים וקטנים. זה ממש לא אומר אם הם חשובים פחות או יותר כי הגודל לא קובע! (לפחות לא באירועים). כבר צילמתי בחיי חתונות מרגשות מאוד עם 50 אורחים בקהל וגם עם 500.

צילום אירועים קטנים

אירועים עם למעלה מ-250 אורחים דורשים היערכות שלי להגעה עם צוות צילום נוסף. מצלם וידאו, צלמי סטילס נוספים ו/או מגנטים. את החבילה הנכונה לכם נבנה יחד מתוך שיקולים של גודל האירוע, הרצונות שלכם (ושל ההורים) וכמובן התקציב.

צילום משפחתי בבת מצווה

לא משנה מה גודל האירוע שלכם, זו הזדמנות מצוינת לתיעוד המשפחה והאהובים שלכם. גם אם מדובר על צילום אירועים קטנים חשוב שהצילום יהיה איכותי וטוב. באירועים קטנים, אפילו יותר מאירועים גדולים חשוב לבחור בצלמת אירועים שתדע להתנהל נכון ובנעימות מול האורחים שלכם ועדיין לא להפריע ולא לביים.

טקס פדיון הבן - שירה וייס צלמת

צילום אירועים קטנים או אירועי בוטיק זו הזדמנות מצוינת עבורי להכיר אתכם, את המשפחה שלכם ואת ה'סיפור' שלכם וכך להעניק לכם מזכרת מדויקת, אישית ומרגשת. הבחירה באירוע קטן, להבדיל מאירוע גדול מאפשרת לכם לבחור לחגוג גם במקום לא שיגרתי (כמו אולם אירועים) שלא מחזיק תנאי תאורה 'מושלמים' ולכן חשוב מאוד לבדוק שהצלמת אותה הזמנתם לתעד עבורכם את האירוע מנוסה בסגנון כזה של צילום. פשוט בקשו לראות אירוע שלם לדוגמא ותשפטו בעצמכם. דברו איתי ואעביר אליכם דוגמאות בשמחה..

כמו בכל אירוע, גם בצילום אירועים קטנים אני לא מגבילה את כמות התמונות, מתחייבת להעביר את התמונות אחרי עריכה בסיסית אליכם במייל בתוך שבועיים מיום האירוע ומעצבת בעצמי את האלבום הדיגיטלי שיישאר לכם למזכרת.

אשמח לעזור בכל שאלה או לייעץ מול כל רעיון, אני פה: 050-7782255

שירה וייס – מצלמת מהבטן.

צילום ברית, צילום בריתה, שירה וייס צלמת

צילום ברית, צילום בריתה, שירה וייס צלמת

 

צילום אירוע בת מצווה בחצר הבית