צלמי אירועים בצפון – למצוא את הטובים ביותר!

אם יש לכם אירוע בצפון או טו טו אתם בטח מתרגשים ונמצאים עמוק בהכנות לאירוע. הכנות לאירוע כוללות לא מעט דברים שצריך לעשות כמו מציאת מקום לקיים בו את האירוע, בחירת דיג'יי, אוכל, עיצוב וכדומה, אך יש דבר אחד חשוב יותר מכל אלו והוא הצלמים. אירוע ללא צילום איכותי יהיה אירוע בלי מזכרת, וחשוב כמובן שאלו יהיו צלמים מקצועיים שינציחו את האירוע בסגנון שלהם.

צילום אירוע בת מצווה בחצר הבית

צלמי אירועים בצפון קיימים ממש כמו צלמי אירועים במרכז או בדרום. ארצנו היא קטנטונת ואין סיבה להגביל את עצמכם לאזור גיאוגרפי אחד.

טקס פדיון הבן - שירה וייס צלמת

מה חשוב לבדוק איתם?

כשאר אתם מחפשים צלמי אירועים בצפון יש כמה דברים שעליכם לבדוק. לפני הכל וודאו שאתם מתחברים לסגנון הצילום, אח"כ דברו עם הצלם ותבדקו אם את חווים חיבור אנושי טוב (ככל שהצלם יתחבר אליכם יותר כך התיעוד יהיה מדוייק יותר). בדקו עם הצלם כמה ניסיון יש לנו, האם הוא מכיר את האזור בו בחרתם לאירוע ותבקשו לראות עבודות קודמות שלו שדומות בסגנון שלהן לאירוע שלכם.

אל תפחדו לבקש לראות אירוע שלם, מתחילתו ועד סופו כדי לוודא אחידות באיכות הצילום. אחרי כל זה תפגשו עם הצלם, תספרו לו עליכם כל מה שעולה על דעתכם כדי שיגיע מוכן ומבין מה חשוב לכם במיוחד בתיעוד האירוע שלכם. אל תשכחו לעבור איתו על החוזה כדי שתיהיו בטוחים שאתם מבינים מתי הצלם מגיע, כמה צלמים מגיעים, מה תנאי התשלום ומה תנאי אספקת החומרים.

תוספות

בנוסף לצלם הסטילס הראשי אתם יכולים להזמין דרכו חבילה הכוללת צילום ווידאו, צילום מגנטים ואלבומים דיגיטליים. בצילום אירוע חתונה, לא משנה אם תבחרו בווידאו כתף או DSLR, אני ממליצה שכן להוסיף צילום ווידאו כדי שתישאר לכם מזכרת כוללת עם התוספת של הסאונד, זה חשוב בעיקר בגלל ריבוי הטקסים (החופה והברכות השונות של המשפחה והחברים).

צלמי סטילס נוספים אני ממליצה להזמין כשאר אתם מצפים ליותר מ-250 אורחים.

צילום מגנטים הוא טרנד שמסרב להעלם מעולם האירועים, אנשים רבים מצפים למזכרת הזאת ומחפשים את צלם המגנטים באירוע. גם לדעתי זו מזכרת מדליקה ומתנה משמחת לאורחים שלכם. בסופו של יום זו תוספת של צלם באירוע שנותן נקודת מבט אחרת והרבה תשומת לב לאורחים.

ממים של צלמים

אלבומים דיגיטליים, אם רק לכם או גם להורים זו מזכרת חשובה בעיני. הניסיון שלי לימד אותי שהדרך הנכונה להתנהל עם האלבומים היא להוריד מכם את "עול" בחירת התמונות ולעצב קודם את האלבום בעצמי. אחרי העיצוב הראשוני, אני שולחת אליכם מייל עם קובץ שמאפשר לכם לעזור לי לדייק את העיצוב ואתם מקבלים ממני חצי שנה של תיקונים ללא הגבלה עד שתאהבו את העיצוב ותאשרו אותו לדפוס. האלבומים המודפסים יגיעו אליכם הביתה (או למשרד, מה שנוח לכם) ע"י שליח כדי להבטיח שלא יינזקו בדרך וכדי לחסוך לכם התעסקות נוספת באיסוף שלהם.

אל תשכחו לחייך וליהנות מההכנות ליום הגדול.